APIE MUS

“Namas kopose“ įsikūręs puikioje ramioje pajūrio vietoje – Monciškėse (Molo g. 48, Palanga). Vos keli žingsniai iki jūros (apie 100 metrų takeliu per pušyną), šalia Ošupio dviračių tako.
500 m iki Šventosios, 7 km iki Palangos, 6 km iki Palangos oro uosto.

“Namas kopose” yra 72 kv.m, įsikūręs nedideliame, uždarame naujų namų kvartale. Puikiai tinka ramiam šeimos poilsiui, telpa iki 6 asmenų (4 suaugę + 2 vaikai).

Pirmajame aukšte yra svetainės zona kartu su virtuve ir valgomuoju, vonios kambarys su dušu, židinys, televizorius. Virtuvėje rasite visus gaminimui reikalingus įrankius bei indus. Antrajame aukšte yra 2 atskiri miegamieji kambariai ir vonios kambarys su dušu. Viename miegamajame kambaryje yra dvigulė lova, kitame miegamajame kambaryje yra dvigulė lova ir sofa-lova. Visame name veikia bevielis internetas, yra oro kondicionierius. Vonios kambariuose rasite rankšluosčius, yra džiovintuvas, lygintuvas, skalbimo mašina.

Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti erdvioje terasoje su išėjimu tiesiai į kopų smėlį, naudotis anglimis kūrenama kepsnine (į kainą anglys neįskaičiuotos). Automobilius pasistatysite uždaroje rakinamoje kvartalo teritorijoje (iki 2-jų automobilių).

Esame draugiški lankytojams su nedideliais šunimis (lankytojai su gyvūnais priimami iš anksto susitarus).

Mes kalbame lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Minimali nuomos trukmė - 3 paros. Ilgesnei trukmei taikomos nuolaidos. Nuomos kainas rasite >>čia<<

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this